MØD PSYKOLOGERNE 2019-03-13T18:29:49+00:00

Mød psykologerne

Når du booker en tid hos UngTerapi, er det vigtigt for os, at du føler dig tryg hele vejen igennem.

Vores psykologer er alle universitetsuddannede, og har lavet samtaleterapi før de startede hos os. Det er vigtigt for os, at der er en høj kvalitet i samtalerne, hvilket vi bl.a. sikrer ved ofte at gå i supervision.

Psykologer

Maja Vain Gilbert
Maja Vain GilbertPsykolog (cand.psych.aut) - maja@ungterapi.dk
✔️ Tilskud hos “danmark”

 

Læs om Maja
Jorunn Hjelmar
Jorunn HjelmarPsykolog (cand.psych.aut) - jorunn@ungterapi.dk
✔️ Tilskud hos “danmark”

 

Læs om Jorunn
Tilde Bisgaard
Tilde BisgaardPsykolog (cand.psych.aut) - tilde@ungterapi.dk
✔️ Tilskud hos “danmark”

 

Læs om Tilde
Signe Juel Mønnike
Signe Juel MønnikePsykolog (cand.psych) - signe@ungterapi.dk
Læs om Signe
Josephine Andreasen
Josephine AndreasenPsykolog (cand.psych) - josephine@ungterapi.dk
Læs om Josephine
Charlotte Kjærgård
Charlotte KjærgårdPsykolog (cand.psych) - charlotte@ungterapi.dk
Læs om Charlotte
Sibeal Hill
Sibeal HillPsykolog (cand. psych.aut) - sibeal@ungterapi.dk
✔️ Tilskud hos “danmark”
✔️ Dansk og engelsk

 

Læs om Sibeal
Selma Begic
Selma BegicPsykolog (cand.psych.aut) - selma.be@hotmail.dk
✔️ Tilskud hos “danmark”
✖️ Lukket for tilgang pt.

 

Læs om Selma
Christine Wolff-Sneedorff
Christine Wolff-SneedorffPsykolog (cand.psych) - christine@ungterapi.dk

 

 

Læs om Christine
Amalie Vatne Brean
Amalie Vatne BreanPsykolog (cand.psych) - amalie@ungterapi.dk
✔️ Dansk, engelsk og norsk

 

Læs om Amalie
Jonas Bøyesen Jarlkov
Jonas Bøyesen JarlkovPsykolog (cand.psych) - jonas@ungterapi.dk
✔️ Dansk og engelsk

 

Læs om Jonas
Tori Ladegaard Jensen
Tori Ladegaard JensenPsykologstuderende og praktikant - tori@ungterapi.dk
Læs om Tori

Administration

Laila McFarlan
Laila McFarlanSekretær og psykologistuderende kontakt@ungterapi.dk
Læs om Laila
Josefine Steenberg
Josefine SteenbergSekretær og psykologistuderende kontakt@ungterapi.dk
Læs om Josefine
Oscar Vain Gilbert
Oscar Vain GilbertAdministration, hjemmeside og markedsføring oscar@ungterapi.dk
Læs om Oscar

Kontakt os


Læs vores Privatlivspolitik.

Har du spørgsmål til, om vi kan hjælpe dig, eller ønsker du bare at få en tid?

Her kan du spørge til alt omkring samtalerne og psykologerne.

Eller ring 60 80 87 09  

mandag: 10.15-14

onsdag: 14.15-16.45

fre.: 10.15-13

Book en tid nu

COOKIES. Vi bruger dem, så siden fungerer som den skal. Læs mere

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk