MØD PSYKOLOGERNE 2018-04-24T19:56:56+00:00

Mød psykologerne

Når du booker en tid hos UngTerapi, er det vigtigt for os, at du føler dig tryg hele vejen igennem. Vores psykologer er alle universitetsuddannede, og har lavet samtaleterapi før de startede hos os. Det er vigtigt for os, at der er en høj kvalitet i samtalerne, hvilket vi bl.a. sikrer ved ofte at gå i supervision.

Charlotte Kjærgård
Charlotte KjærgårdPsykolog (cand.psych) - charlotte@ungterapi.dk
Læs om Charlotte
Sibeal Hill
Sibeal HillPsykolog (cand. psych) - sibeal@ungterapi.dk
Giver tilskud hos Danmark
Læs om Sibeal
Jonas Bøyesen Jarlkov
Jonas Bøyesen JarlkovPsykolog (cand.psych) - jonas@ungterapi.dk
Læs om Jonas
Christine Wolff-Sneedorff
Christine Wolff-SneedorffPsykolog (cand.psych) - christine@ungterapi.dk
Læs om Christine
Josephine Andreasen
Josephine AndreasenPsykolog (cand.psych) - josephine@ungterapi.dk
Læs om Josephine
Selma Begic
Selma BegicPsykolog (cand.psych.aut) - selma.be@hotmail.dk - LUKKET FOR TILGANG
Giver tilskud hos Danmark
Læs om Selma
Julian Grenaae
Julian GrenaaePsykolog (cand.psych.aut) - julian@ungterapi.dk
Giver tilskud hos Danmark
Læs om Julian
Mette Westh
Mette WesthPsykolog (cand.psych) - LUKKET FOR TILGANG
Læs om Mette
Maja Jespersen
Maja JespersenPsykolog (cand.psych) - maja@ungterapi.dk - PÅ BARSEL
Læs om Maja
Laila McFarlan
Laila McFarlanSekretær og psykologistuderende kontakt@ungterapi.dk
Læs om Laila

Kontakt os


Læs vores Privatlivspolitik her.

Har du spørgsmål til, om vi kan hjælpe dig, eller ønsker du bare at få en tid?

Her kan du spørge til alt omkring samtalerne og psykologerne.

Eller ring 60 80 87 09  

mandag: 10.15-14

onsdag: 14.15-16.45

fre.: 10.15-13

Book en tid nu