MØD PSYKOLOGERNE 2019-05-15T13:24:14+00:00

Mød psykologerne

Når du booker en tid hos UngTerapi, er det vigtigt for os, at du føler dig tryg hele vejen igennem.

Vores psykologer er alle universitetsuddannede, og har lavet samtaleterapi før de startede hos os. Det er vigtigt for os, at der er en høj kvalitet i samtalerne, hvilket vi bl.a. sikrer ved ofte at gå i supervision.

Psykologer

Signe Juel Mønnike
Signe Juel MønnikePsykolog (cand.psych) - signe@ungterapi.dk

✔️ Dansk og engelsk
✔️ Forældrepakke

Læs om Signe
Amalie Vatne Brean
Amalie Vatne BreanPsykolog (cand.psych) - amalie@ungterapi.dk

✔️ Dansk, engelsk og norsk
✔️ Parterapi
✔️ Forældrepakke

Læs om Amalie
Anne Cameron Sinclair
Anne Cameron SinclairPsykolog (cand.psych.aut) - anne@ungterapi.dk

✔️ Tilskud hos “danmark”
✔️ Dansk og engelsk
✔️ Online terapi
✔️ Parterapi
✔️ Forældrepakke
✔️ Familieterapi

Læs om Anne
Tilde Bisgaard
Tilde BisgaardPsykolog (cand.psych.aut) - tilde@ungterapi.dk

✔️ Tilskud hos “danmark”
✔️ Dansk og engelsk
✔️ Parterapi
✔️ Forældrepakke

Læs om Tilde
Christine Wolff-Sneedorff
Christine Wolff-SneedorffPsykolog (cand.psych) - christine@ungterapi.dk

✔️ Dansk og engelsk
✔️ Online terapi
✔️ Forældrepakke

Læs om Christine
Josephine Andreasen
Josephine AndreasenPsykolog (cand.psych) - josephine@ungterapi.dk

✔️ Parterapi
✔️ Onlineterapi
✔️ Familieterapi
✔️ Forældrepakke
✖️ Pt. kun åbent for parterapi og familieterapi

Læs om Josephine
Jorunn Hjelmar
Jorunn HjelmarPsykolog (cand.psych.aut) - jorunn@ungterapi.dk

✔️ Tilskud hos “danmark”

Læs om Jorunn
Charlotte Kjærgård
Charlotte KjærgårdPsykolog (cand.psych) - charlotte@ungterapi.dk

✔️ Dansk og engelsk
✔️ Parterapi
✔️ Onlineterapi
✔️ Forældrepakke
✔️ Familieterapi

Læs om Charlotte
Jonas Bøyesen Jarlkov
Jonas Bøyesen JarlkovPsykolog (cand.psych) - jonas@ungterapi.dk

✔️ Dansk, engelsk og norsk
✔️ Parterapi
✔️ Onlineterapi
✔️ Forældrepakke

Læs om Jonas
Sibeal Hill
Sibeal HillPsykolog (cand. psych.aut) - sibeal@ungterapi.dk

✔️ Tilskud hos “danmark”
✔️ Dansk og engelsk
✔️ Kropsterapi
✔️ Parterapi
✔️ Onlineterapi
✔️ Forældrepakke

Læs om Sibeal
Maja Vain Gilbert
Maja Vain GilbertPsykolog (cand.psych.aut) - maja@ungterapi.dk

✔️ Tilskud hos “danmark”
✔️ Parterapi
✔️ Onlineterapi
✔️ Forældrepakke
✖️ Lukket for tilgang pt.

Læs om Maja
Selma Begic
Selma BegicPsykolog (cand.psych.aut) - selma.be@hotmail.dk

✔️ Tilskud hos “danmark”
✔️ Parterapi
✔️ Onlineterapi
✔️ Forældrepakke
✖️ Lukket for tilgang pt.

Læs om Selma
Tori Ladegaard Jensen
Tori Ladegaard JensenPsykologstuderende og praktikant - tori@ungterapi.dk
✖️ Lukket for tilgang pt.

 

Læs om Tori

Administration

Laila McFarlan
Laila McFarlanSekretær og psykologistuderende kontakt@ungterapi.dk
Læs om Laila
Signe Dall Muurholm
Signe Dall MuurholmSekretær og psykologistuderende kontakt@ungterapi.dk
Læs om Signe
Oscar Vain Gilbert
Oscar Vain GilbertAdministration, hjemmeside og markedsføring oscar@ungterapi.dk
Læs om Oscar

Ring til os

60 80 87 09

Mandag: 10.15 – 13.00
Onsdag: 14.30 – 17.30
Fredag: 10.30 – 13.45

Skriv til os

Har du spørgsmål?

 

Vi har tavshedspligt og behandler selvfølgelig din henvendelse fortroligt.
Læs vores Privatlivspolitik.

COOKIES. Vi bruger dem, så siden fungerer som den skal. Læs mere

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk