MØD PSYKOLOGERNE 2018-10-26T18:01:37+00:00

Mød psykologerne

Når du booker en tid hos UngTerapi, er det vigtigt for os, at du føler dig tryg hele vejen igennem. Vores psykologer er alle universitetsuddannede, og har lavet samtaleterapi før de startede hos os. Det er vigtigt for os, at der er en høj kvalitet i samtalerne, hvilket vi bl.a. sikrer ved ofte at gå i supervision.

Maja Jespersen
Maja JespersenPsykolog (cand.psych.aut) - maja@ungterapi.dk
✔️ Tilskud hos “danmark”
Læs om Maja
Tilde Bisgaard
Tilde BisgaardPsykolog (cand.psych.aut) - tilde@ungterapi.dk
✔️ Tilskud hos “danmark”
Læs om Tilde
Signe Juel Mønnike
Signe Juel MønnikePsykolog (cand.psych) - signe@ungterapi.dk
Læs om Signe
Josephine Andreasen
Josephine AndreasenPsykolog (cand.psych) - josephine@ungterapi.dk
Læs om Josephine
Charlotte Kjærgård
Charlotte KjærgårdPsykolog (cand.psych) - charlotte@ungterapi.dk
Læs om Charlotte
Jonas Bøyesen Jarlkov
Jonas Bøyesen JarlkovPsykolog (cand.psych) - jonas@ungterapi.dk
✔️ Dansk og engelsk
Læs om Jonas
Christine Wolff-Sneedorff
Christine Wolff-SneedorffPsykolog (cand.psych) - christine@ungterapi.dk
Læs om Christine
Julian Grenaae
Julian GrenaaePsykolog (cand.psych.aut) - julian@ungterapi.dk
✔️ Tilskud hos “danmark”
Læs om Julian
Selma Begic
Selma BegicPsykolog (cand.psych.aut) - selma.be@hotmail.dk
✔️ Tilskud hos “danmark”
✖️ Lukket for tilgang pt.
Læs om Selma
Sibeal Hill
Sibeal HillPsykolog (cand. psych.aut) - sibeal@ungterapi.dk
✔️ Tilskud hos “danmark”
✔️ Dansk og engelsk
Læs om Sibeal
Laila McFarlan
Laila McFarlanSekretær og psykologistuderende kontakt@ungterapi.dk
Læs om Laila

Kontakt os


Læs vores Privatlivspolitik.

Har du spørgsmål til, om vi kan hjælpe dig, eller ønsker du bare at få en tid?

Her kan du spørge til alt omkring samtalerne og psykologerne.

Eller ring 60 80 87 09  

mandag: 10.15-14

onsdag: 14.15-16.45

fre.: 10.15-13

Book en tid nu

Cookies. Ved at bruge hjemmesiden accepterer du at vi bruger dem. Læs mere

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk